65% sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej

65% sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej
Możliwość komentowania 65% sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej została wyłączona, 14/05/2020, przez␣, w␣Headline

BPI Real Estate Poland sprzedało 65% mieszkań w Rezydencji Barskiej – kameralnej inwestycji powstającej w Warszawie. Jej oferta adresowana jest do osób szukających mieszkań w mniejszych budynkach w wyjątkowej lokalizacji. Projekt powstaje przy
ul. Barskiej 26 i jest jedną z nielicznych nowych inwestycji na Ochocie. Pomimo, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, w ofercie wciąż dostępna jest pełna gama mieszkań oraz lokal usługowy. Zakończenie budowy zaplanowano na 2 kwartał 2020 roku.

Jedną z nowych, a tym samym unikalnych inwestycji na warszawskiej Ochocie jest Rezydencja Barska powstająca przy ul. Barskiej 26. Jest to kolejny projekt BPI Real Estate Poland w stolicy. „Przy tym projekcie chcieliśmy w pełni wykorzystać potencjał lokalizacji. Ochota to dzielnica, w której powstaje najmniej nowych inwestycji. Powodem jest brak działek pod zabudowę. Także nowe budynki mieszkalne w tej dzielnicy są pożądane przez osoby ceniące tę lokalizację – powiedział Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland. Rezydencja Barska to budynek o niedużej kubaturze i ciekawej architekturze, który idealnie dopasowano do okolicy. Doskonała lokalizacja umożliwia wygodny dostęp do oferty i atrakcji miasta, jednocześnie zapewniając kameralną atmosferę. 

O wyborze miejsca zamieszkania w pierwszej kolejności decyduje lokalizacja. Dla kupujących kolejne ważne aspekty to rozkład mieszkania i jego funkcjonalność oraz projekt całej -inwestycji. „Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów. Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, a mieszkania poza przemyślanym projektem zapewniają jednocześnie kameralną atmosferę. Oferta Rezydencji Barskiej interesuje klientów poszukujących mieszkania w prestiżowym miejscu i blisko centrum” – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland. 

W budynku powstaje 57 mieszkań o przemyślanym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu. W ofercie dostępnych jest kilka typów lokali dopasowanych do potrzeb klientów. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a na siódmym piętrze tylko cztery mieszkania. W przyziemiu budynku znajduje się także bardzo atrakcyjny lokal usługowy.

Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie i oddanie do użytku zaplanowane jest 2 kwartał br. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na https://rezydencjabarska.pl/ 

BPI Real Estate Poland realizuje w Warszawie również inwestycję wolaRE, która powstaje na Woli. Deweloper prowadzi także inne ciekawe projekty w największych miastach w Polsce. W Poznaniu powstało osiedle Vilda Park, natomiast we Wrocławiu ku końcowi zbliża się budowa kompleksu Bulwary Książęce o mieszanym typie zabudowy.

O BPI Real Estate

Piotr Krajewski – Fotografia Architektury / Architectural Photography

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała ponad 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie i know-how na rynku realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Inwestycje
BPI Real Estate charakteryzują się innowacyjnością i przyjaznym wpływem na środowisko, uwzględniając przy tym kwestie społeczne i energetyczne. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji projekty dewelopera wyróżnia ponadto dbałość o szczegóły tak konstrukcyjne jak
i technologiczne, tworząc tym samym przyjazne i harmonijne miejsca do życia i pracy. 

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r. i prowadzącej działalność w ramach trzech odrębnych filarów. Pierwszym filarem, za który odpowiada spółka zależna DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem zaś, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości. 

Grupa CFE zatrudnia obecnie ponad 8000 pracowników i prowadzi działalność na wszystkich kontynentach. CFE jest notowana na giełdzie Euronext w Brukseli. 60,4% akcji spółki należy do holdingu Ackermans & van Haaren. 

Działalność BPI Real Estate w Polsce

Pierwsza inwestycja BPI Real Estate w Polsce została ukończona w 2011 roku na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie powstał kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany zakończony w 2017 r. W ramach 4 etapów inwestycji wybudowano i sprzedano łącznie 708 mieszkań.  BPI Real Estate z sukcesem działa również w Warszawie. W ramach osiedla Wola Tarasy na warszawskiej Woli wybudowano i sprzedano łącznie 159 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie tego projektu powstała kolejna stołeczna inwestycja belgijskiego dewelopera – Wola Libre, którą wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji, czyli oczyszczenie gruntu poprzedzające budowę budynków mieszkalnych. Aktualne inwestycje BPI Real Estate w Polsce to kompleks Bulwary Książęce powstający przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu oraz projekt osiedla Vilda Park w Poznaniu. Najnowsze projekty realizowane są w Warszawie – Rezydencja Barska przy ul. Barskiej 26 oraz osiedle wolaRE przy ul. Ostroroga 23.

Więcej informacji na stronie: https://bpi-realestate.com/ 

Omnie Magdalena Więch

Avatar