Część Warszawy bez wody

Możliwość komentowania Część Warszawy bez wody została wyłączona, 21/12/2012, przez␣, w␣miasta, Warszawa

Ponad 30 segmentów jednorodzinnych i kilkanaście bloków jest bez wody.  To bilans ostatnich mrozów.  Dziś rano do awarii wodociągowej doszło przy ulicy Rysy oraz Organistów. W sumie w tych miejscach bez wody jest 35 segmentów jednorodzinnych. Ponadto ekipy strażaków  usuwają awarię jeszcze z czwartku. Chodzi o ulicę Racławicką, tam woda ma powrócić dopiero przed południem.

W czwartek doszło w sumie do kilkunastu awarii m.in. przy ulicy: Herbowej, Siedzibnej, Oleandrów, 1 Sierpnia, Cynamonowej, Orzyckiej, Wita Stwosza, Cybernetyki, Bystrej i Stryjeńskich.

Skala tego zjawiska zawsze zwiększa się przy wystąpieniu mrozów. Sieć składa się głównie ze stalowych i żeliwnych elementów. Materiały stają się bardziej kruche. Służby są w stanie pełnej gotowości. Postarają  się usunąć awarie jak najszybciej.

Źródło:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/

Tagi:␣
awariawodociągi

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.