26 skutecznych porad, dzięki którym szybko sprzedasz nieruchomość

26 skutecznych porad, dzięki którym szybko sprzedasz nieruchomość
Możliwość komentowania 26 skutecznych porad, dzięki którym szybko sprzedasz nieruchomość została wyłączona, 21/07/2015, przez␣, w␣apartamenty, dolnośląskie, domy, Headline, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, mieszkania, mieszkaniowe, opolskie, podkarpackie, pomorskie, regiony, śląskie, sprzedaż, świętokrzyskie, warminsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Sprzedaż nieruchomości jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym. Obejmuje takie wyzwania jak weryfikacja dokumentacji, przygotowanie oferty, efektywną promocję, negocjacje oraz finalizację. Jak się jednak okazuje, dzięki praktycznemu ebookowi, przygotowanemu przez agencję freedom nieruchomości, może on być zdecydowanie bardziej przystępnym i zrozumiałym.

Agenci i Eksperci

Publikacja powstała w wyniku współpracy agentów freedom nieruchomości z przedstawicielami takich portali jak otodom.pl, domiporta.pl, czy dom.gratka.pl. 26 porad zostało poszerzonych o komentarze ekspertów z branży nieruchomości i marketingu, wśród których znaleźli się między innymi Artur Osak (dom.gratka.pl), Maciej Górka (domiporta.pl), czy Artur Jabłoński (jeszczejedenblog.pl). Całość uzupełniają specjalnie przygotowane infografiki oraz profesjonalne fotografie wnętrz.

W czym pomoże Ci ten e-book?

Z publikacji dowiesz się od czego rozpocząć przygodę ze sprzedażą nieruchomości, co zweryfikować, jak przygotować ofertę, na co zwracać uwagę podczas promocji oraz jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi sytuacjami konfliktowymi. Porady tam zawarte pomogą w wycenie, kompletowaniu dokumentów, przebrnięciu przez formalności oraz dostarczą cennych uwag w kwestii negocjacji.

Jak go zdobyć?

E-book dostępny jest całkowicie za darmo na stronie www.freedom-nieruchomosci.pl/blog. Aby go pobrać, wystarczy udostępnić link na którymkolwiek z portali społecznościowych.

Ebook dostępny on-line

<<<<<<<<<26-skutecznych-porad-szybka-sprzedaz-nieruchomosci>>>>>>>>>>

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.