26 mln zł do podziału w budżecie partycypacyjnym

26 mln zł do podziału w budżecie partycypacyjnym
Możliwość komentowania 26 mln zł do podziału w budżecie partycypacyjnym została wyłączona, 01/07/2014, przez␣, w␣Headline, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Do wczoraj można było wziąć udział w głosowaniu na warszawskie inwestycje zgłoszone przez mieszkańców. Jak poinformowała Hanna Gronkiewicz-Waltz, udział wzięło przynajmniej 132 570 mieszkańców.

Do tej liczby trzeba będzie jeszcze dodać wyniki głosowania pocztowego. Warszawiacy wybierali spośród 1390 projektów, głos oddać mógł każdy mieszkaniec, nawet osoby niezameldowane, niepełnoletnie i cudzoziemcy stale przebywający w stolicy. Na inwestycje w budżecie partycypacyjnym zostanie przeznaczone ok. 26 mln zł.

Każdy głosujący mógł wybrać pięć inwestycji w obrębie jednej dzielnicy. Na Białołęce, Ochocie i Woli można było oddać swój głos aż na 10 projektów. Wyniki głosowania będą znane 15 lipca.

Sprawdź aktualne ceny mieszkań i domów w Warszawie

Źródło: www.tvn24.pl

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.