19 wykonawców jest zainteresowanych budową obwodnicy Stalowej Woli i Niska

19 wykonawców jest zainteresowanych budową obwodnicy Stalowej Woli i Niska
Możliwość komentowania 19 wykonawców jest zainteresowanych budową obwodnicy Stalowej Woli i Niska została wyłączona, 02/11/2015, przez␣, w␣budownictwo, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, podkarpackie

Aż 19 firm i konsorcjów złożyło wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i zbudowanie obwodnicy Stalowej Woli i Niska w ciągu drogi krajowej nr 77 o łącznej długości 15,3 km.

Do kolejnego etapu przejdą ci wykonawcy, którzy spełnią warunki m.in. pod kątem posiadanego potencjału kadrowego, zdolności ekonomicznej i finansowej.  Najkorzystniejsza oferta zostanie wybrana na podstawie 3 kryteriów: cena, termin realizacji i okres gwarancji. Wykonawca, który wygra przetarg będzie miał za zadania zaprojektować obwodnicę, uzyskać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, wybudować drogę wraz z obiektami inżynierskimi i towarzyszącą infrastrukturą, opracować dokumentację powykonawczą oraz uzyskać decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.

Źródło: gddkia.gov.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.