17. Hotel Mercure w Polsce – Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA

Możliwość komentowania 17. Hotel Mercure w Polsce – Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA została wyłączona, 22/02/2013, przez␣, w␣Uncategorized

W połowie lutego br. kolejny hotel dołączył do sieci Mercure w Polsce. Hotel MOTYL w Krynicy – Zdroju zmieni swoją obecną nazwę na Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA. Jest to drugi hotel Mercure w województwie małopolskim po hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Nowe oblicze
15 lutego br. hotel MOTYL położony u podnóża Beskidu Sądeckiego, rozpoczął swoją działalność pod nową nazwą, hotel Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA. Rebranding umożliwiło podpisanie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis.

Włączenie kolejnego hotelu do sieci Mercure jest dla nas ogromnym sukcesem. Rozwijamy się zgodnie z założeniami strategii „asset light”. Jestem przekonana, że goście hotelu szybko zaakceptują i polubią markę Mercure, która szanuje lokalne tradycje i stawia na różnorodność – powiedziała Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu w Orbis S.A.

Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA
Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA, będzie drugim w woj. małopolskim hotelem wchodzącym do sieci Mercure. Na gości czeka m.in. 100 nowoczesnych pokoi, 4 sale konferencyjne, restauracja Zdrojowa i Winiarnia, basen, medical SPA na powierzchni 1200 m2. Wszystkie zmiany zostały wprowadzone pod koniec grudnia 2012 roku. Modernizacja była możliwa dzięki środkom unijnym, o które hotel wystąpił do PARP.

Postaw na relaks i wypoczynek
Osoby szukające rozrywki nie będą zawiedzione. Beskid Sądecki to idealne miejsce na odpoczynek o każdej porze roku. Miłośnicy zimowych szaleństw, znajdą tutaj dla siebie wiele atrakcji. Obiekt położony jest w pobliżu wyciągów narciarskich, sztucznego lodowiska, wypożyczalni sprzętu zimowego i rowerów górskich, kolejki linowo terenowej na Górę Parkową oraz kortów tenisowych. Beskid Sądecki znany jest również ze swoich uzdrowiskowych właściwości.

Standardy Mercure
Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Hotel dołączy również do międzynarodowego programu Globalnych Systemów Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

Mercure, światowa marka hoteli klasy średniej zrzesza już ponad 700 obiektów w 49 krajach na całym świecie. W Polsce goście mogą korzystać z usług Mercure w następujących miastach: Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Krynica – Zdrój, Lublin, Mrągowo, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane i Zamość.

Omnie Piotr Sutkowski

Avatar