100 mln zł na unowocześnienie hoteli Orbis

100 mln zł na unowocześnienie hoteli Orbis
Możliwość komentowania 100 mln zł na unowocześnienie hoteli Orbis została wyłączona, 18/07/2013, przez␣, w␣Headline, komercyjne, marketing nieruchomości, miasta, usługowe, Warszawa

Do końca 2014 r. Orbis zainwestuje 100 mln zł  w modernizacje najważniejszych hoteli. Ponad 90 procent pieniędzy pójdzie na najważniejszy dla niego rynek – rynek warszawski. Orbis ma tu 11 hoteli.

 Hotel Mercure Warszawa Centrum (dawny Holiday Inn), jako pierwszy przeszedł modernizację. Prace remontowe w pokojach i na powierzchniach ogólnodostępnych kosztowały ok. 20 mln zł.

W hotelu Sofitel Warszawa Victoria natomiast  już działa w pełni nowa restauracja śniadaniowa Kitchen Gallery, którą wyróżnia kolorystyka, kształty i materiały.  W lipcu ruszy odnawianie pokojów, recepcji i lobby.

Około. 20 mln zł Orbis wyda w renowację wnętrz największego hotelu Novotel w tej części Europy – Novotel Warszawa Centrum (733 pokoje). Zmieniona będzie recepcja, lobby i sale konferencyjne.

Novotel Warszawa Airport także przechodzi metamorfozę – poza odnowieniem pokojów, hotel zmieni kosztem 1,5 mln złotych część rekreacyjną. Dodatkowo prace modernizacyjne za kwotę ok. 5 mln zł ruszyły w hotelach ibis Warszawa Stare Miasto, ibis Warszawa Centrum, ibis Warszawa Ostrobramska oraz ibis Łódź Centrum.

Orbis, nie liczac obiektów w Warszawie wyda m.in.: prawie 2 mln zł na remont łazienek w Novotelu Kraków Centrum i powierzchni ogólnodostępnych w Novotelu Kraków City West, prawie 1 mln zł na nowe lobby i powierzchnie ogólnodostępne w Novotelu Poznań Centrum i tyle samo na renowację pokojów w Mercure Wrocław Centrum. Prace renowacyjne trwają również w hotelu Novotel Poznań Malta i Novotel Gdańsk Marina.

Źródło:

http://www.ekonomia.rp.pl

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.